Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwentka studiów magisterskich filologii germańskiej na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przygodę z językiem niemieckim zaczęła jako dziesięciolatka podczas wakacji w Bawarii. Urzekły ją wtedy nie tylko piękne krajobrazy i ukochany do dziś Regensburg, ale i odkrycie innego podejścia do życia. A od tego była już niedaleka droga do rozpoczęcia intensywnej nauki języka Goethego, który jest jej pasją do dziś.

Od ponad pięciu lat pracuje jako lektor języka niemieckiego. Nauczanie języków obcych to według niej inspirowanie, rozbudzanie ciekawości oraz motywowanie. Jest zdania, że metoda bezpośrednia jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na przełamanie bariery językowej. Jest również metodą, niepozwalającą się nudzić, czy też zniechęcać słuchaczowi, a przy odrobinie pozytywnej energii i przyjaznej atmosferze potrafi zdziałać bardzo dużo.

Krąg jej zainteresowań oprócz współczesnej literatury niemieckojęzycznej to joga oraz kwestie związane z rozwojem oraz edukacją dzieci. Jako że jest mamą sześcioletniego Juliana i rocznego Jeremiego nigdy się nie nudzi.