Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwentka filologii I stopnia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na specjalności z językami angielskim oraz hiszpańskim.
Marta uważa, że rozpoczęcie nauki języka obcego może być wspaniałą przygodą
w każdym wieku, szczególnie dzięki nastawieniu pełnym ciekawości odkrywania
nowych światów lingwistycznych i kulturowych. Sama rozpoczęła naukę języka angielskiego dość późno w porównaniu do innych dzieci, bo w wieku dwunastu lat. Inspirująca osoba nauczyciela oraz pierwsze sukcesy sprawiły, że język angielski stał się jej wieloletnią pasją. Kolejną przygodą w jej życiu była nauka języka hiszpańskiego. Podczas rocznego stypendium na hiszpańskim uniwersytecie przekonała się jak szybko można przyswoić sobie język dzięki konieczności używania go na co dzień oraz zanurzeniu w obcojęzycznym środowisku. Jej zdaniem, to właśnie aktywne słuchanie i używanie języka od pierwszych zajęć wiążą się efektywnością metody Direct, którą uczy.
W wolnym czasie uwielbia spacerować na łonie natury oraz czerpać wiedzę  z wykładów samo rozwojowych i książek psychologicznych. Jej ulubioną formą spędzania czasu w sezonie letnim jest żeglowanie po mazurskich jeziorach, a w sezonie zimowym jazda na nartach.