Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu

 | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof Orlik

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie z filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Języka angielskiego zaczęła się uczyć jako mała dziewczynka dzięki filmom animowanym w tym języku, które namiętnie oglądała. Dla niej angielski to nie tylko praca, ale także hobby. W szczególności dotyczy to literatury brytyjskiej, a konkretnie dzieł Shakespeare’a pod każdą postacią i dramatów pisarzy z Wysp.  

Metodą Direct uczy już od 7 rok. Uważa, że ten sposób nauki języka pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. W trakcie lekcji, na pytanie co jest ważniejsze – gramatyka czy słownictwo – odpowie, że jest to bardziej kompromis i współpraca pomiędzy tymi dwoma elementami, a także wskaże na konieczność harmonijnego opanowania obydwu. Również twierdzi, że jest to wielka przygoda, która poszerza horyzonty oraz umożliwia poznanie nowych kultur.  

Jest również tłumaczem, a także ma kilkuletnie doświadczenie w uczeniu młodzieży, prowadzeniu kursów przygotowawczych do certyfikatów i konwersacji.  

Jej zainteresowania nie związane bezpośrednio z językiem angielskim to taniec (salsa), kino, muzyka, książki, a także - jak przystało na prawdziwa kobietę – moda (a w szczególności torebki i buty). ;)

Jacek Bartecki

Anna Michalska-Orlik

Matthew Henshaw

Anna Skarupa

 

Łukasz Sosnowski

Anna Wołosz

Patryk Tomiak

Dominika Piechowiak 

Danuta Hauser 

Karina Gąsiorowska

Anna Rejniak

Marta Stympiń

Jose Martin

Katarzyna Rowińska

Joanna Dulęba

Katarzyna Kłopska

 

Alfa Direct Centrum Językowe
ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań                 
Telefon: 61 677 32 27 
e-mail: biuro@alfadirect.pl
skype: alfa.direct
Nr konta: BZ WBK 64 1090 1737 0000               
0001 1420 1234       
Sekretariat czynny:
poniedziałek - czwartek 12:00 - 20:00       
piątek 11:00 - 13:00