Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu

 | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁ

Krzysztof Orlik

Ukończył studia licencjackie i magisterskie z filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Talent do języka angielskiego ujawnił się w wieku 6 lat kiedy przetłumaczył angielską instrukcję obsługi dla swojej mamy -  nie chodząc nigdy wcześniej na lekcje. Angielskiego nauczył się w naturalny sposób, oglądając telewizję oraz czytając komiksy w tym języku. Z tego też powodu uważa, że Direct English jest dobrą metodą nauki języka obcego, ponieważ jest ona najbardziej zbliżona do nauki pierwszego języka.

Metoda bezpośrednią uczy od czterech lat. Uważa, że ucząc się języka obcego należy łączyć znajomość słownictwa wraz z odrobiną intuicji oraz odwagą – nie wolno bać się mówić, gdyż każdy popełnia błędy, ale tylko kiedy je popełniamy możemy się czegoś nauczyć.

Jest także tłumaczem i ta praca jest dla niego fascynująca z racji możliwości operowania bogactwem języka angielskiego. W trakcie kariery tłumaczył komiksy, filmy dokumentalne, materiały naukowe z zakresu medycyny, historii, socjologii oraz filozofii, i wiele innych.

 

Jest fanem piłki nożnej (kibic Manchester’u United), kina oraz komiksu amerykańskiego. Mówiąc po angielsku używa amerykańskiego akcentu, uwielbia poznawać nowe słowa, a także jest ekspertem w kwestii angielskich przekleństw, które opisywał w pracy magisterskiej.

Jacek Bartecki

Anna Michalska-Orlik

Matthew Henshaw

Anna Skarupa

 

Łukasz Sosnowski

Anna Wołosz

Patryk Tomiak

Dominika Piechowiak 

Danuta Hauser 

Karina Gąsiorowska

Anna Rejniak

Marta Stympiń

Jose Martin

Katarzyna Rowińska

Joanna Dulęba

Katarzyna Kłopska

 

Alfa Direct Centrum Językowe
ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań                 
Telefon: 61 677 32 27 
e-mail: biuro@alfadirect.pl
skype: alfa.direct
Nr konta: BZ WBK 64 1090 1737 0000               
0001 1420 1234       
Sekretariat czynny:
poniedziałek - czwartek 12:00 - 20:00       
piątek 11:00 - 13:00