Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Poznaniu. Angielskim zaczął interesować się już w wieku 8 lat kiedy rodzice zapisali go na pierwszy kurs języka angielskiego.

Metodą bezpośrednią uczy od ponad dziesięciu lat. Nauczanie to dla niego niesamowita frajda i możliwość obcowania z coraz to nowymi osobami. W metodzie bezpośredniej uwielbia to, że może uczyć nie tylko młodzież, ale osoby w praktycznie każdym wieku. Jest osobą otwartą, zawsze uśmiechnięta, o pozytywnym nastawieniu i bardzo cierpliwą przez co zjednuje sobie życzliwość wielu kursantów.

Uważa, że kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie, a przede wszystkim w nauce języka obcego, jest motywacja, którą każdy musi znaleźć w sobie. Tylko przy takim podejściu nauka staje się źródłem radości i satysfakcji, a nie przykrym obowiązkiem.

W wolnych chwilach biega po parkach Wildy przygotowując się do maratonu. Od sześciu lat jest trenerem oraz zawodnikiem poznańskiej drużyny Ultimate Frisbee “Uwaga Pies”.