Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwentka studiów licencjackich z filologii angielskiej (specjalizacja pedagogiczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a obecnie studentka studiów magisterskich na tym samym kierunku. Od trzech lat pracuje jako korepetytor i lektor języka angielskiego. Posiada doświadczenie w pracy z grupami w różnym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania (wiek przedszkolny, szkolny, młodzież – przygotowanie do matury). Praca z dziećmi to jej pasja oraz źródło dużej satysfakcji. Oprócz nauczania języka angielskiego, Ania wielokrotnie pracowała również jako wychowawca kolonijny i półkolonijny oraz animator zabaw.

Ania jest kreatywnym i energicznym lektorem, a jej lekcje języka angielskiego są zawsze dobrze zaplanowane, dynamiczne i ciekawe. W pracy z dziećmi kieruje się słowami Benjamina Franklina: „Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę”.