Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwentka II Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi w Olsztynie. Posiada certyfikat językowy DSD II. Studentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Pasję do języka zaszczepiła w niej zaprzyjaźniona germanistka, z którą już w dzieciństwie przygotowywała się do licznych olimpiad, konkursów recytatorskich poezji niemieckojęzycznej i konkursów piosenki. Zdobytą wówczas wiedzę teoretyczną wykorzystać mogła w praktyce, uczestnicząc w wymianie ze szkołą partnerską w Offenburgu. Wielokrotnie uczestniczyła również w wyjazdach z grupą młodzieży polsko-niemieckiej Gemeinachaft Junges Ermland. Dzięki temu udało się jej zwiedzić kraj naszych zachodnich sąsiadów i sprawdzić się w roli tłumacza.

Uważne słuchanie i spontaniczne konwersacje na tematy przyziemne są według niej kluczem do przełamania bariery językowej.

Osobom zaczynającym swoją przygodę z językiem często powtarza znane przysłowie „Aller Anfang ist schwer”, przekonując jednocześnie, że niemiecki jest językiem logicznym i gramatycznie uorządkowanym.

W Alfa Direct uczy dorosłych metodą bezpośrednią.

Poza językiem niemieckim Asia interesuje się śpiewem, teatrem oraz polskim kinem. Uwielbia długie spacery a w czasie wolnym przegląda książki i blogi o tematyce kulinarnej, szukając nowych inspiracji smakowych.