Angielski, niemiecki, hiszpański - Szkoła językowa w Poznaniu | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

NASZ ZESPÓŁAbsolwentka filologii angielskiej oraz studentka dziennikarstwa UAM. Natalia od najmłodszych lat marzyła o karierze artystycznej i to właśnie marzenie zapoczątkowało jej przygodę z językiem angielskim. Jako mała dziewczynka brała udział w licznych konkursach piosenki, w tym piosenki anglojęzycznej. Chcąc jak najlepiej wykonać swoje ulubione utwory, tłumaczyła je na język polski oraz porównywała ich zapis słowny z tekstem śpiewanym. Jak sama twierdzi, szybko jednak okazało się, że ma zdecydowanie większy talent do języków niż do śpiewania 😉.

Do dziś jednak podkreśla, że piosenki są wspaniałym narzędziem do nauki języka, szczególnie w kontekście gramatyki. Wystarczy raz dokładnie przeanalizować piosenkę Cher „If I could turn back time” i drugi okres warunkowy mamy odhaczony 😉.

W Alfa Direct Natalia uczy zarówno dzieci i dorosłych.

Oprócz języka angielskiego oraz muzyki, do jej zainteresowań należą: taniec, rysunek, grafika komputerowa oraz crime stories 😊.