Angielski, niemiecki, hiszpański – Szkoła językowa w Poznaniu i online | ul. Starowiejska 6, 61-664 Poznań | biuro@alfadirect.pl | tel. 61 677 32 27

Naucz się łączyć, łącz się, aby się uczyć — odkryj z nami świat języków obcych!

Alfa Direct to

Szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią (Direct Method for English, Direktes Deutsch, Espagnol Directo) jak również szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Wysoką jakość oferowanych przez nas kursów językowych gwarantuje wykwalifikowana i rzetelna kadra, posiadająca wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów metodą bezpośrednią Direct.

Naszym atutem jest również doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Założycielami szkoły są Jacek Bartecki i Krzysztof Orlik – dyplomowani angliści z wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego warto uczyć się u nas?

Edukacja wysokiej jakości​

W naszej szkole językowej pracują wysoce doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy których celem jest pomoc naszym uczniom w osiągnięciu sukcesu.

Metoda bezpośrednia

Używamy metody bezpośredniej, innowacyjnej i bardzo skutecznej metody nauczania, która zanurza uczniów w języku docelowym od pierwszej lekcji.

Indywidualne podejście

Każdy uczeń otrzymuje indywidualną uwagę i wsparcie, dostosowujemy nasze podejście do nauczania do jego indywidualnych potrzeb.

Małe grupy

Preferujemy tworzenie grup o określonej ilości osób ze względu na możliwość rozłożenia uwagi na każdego ucznia i poświęcenia takiej samej ilości czasu.

Wsparcie

Wspieramy uczniów na każdym etapie nauki języka obcego. Przygotowujemy do egzaminów, choć naszym głównym celem jest nauka komunikacji w innym języku.

Różnorodność językowa

Umożliwiamy naszym uczniom bezpośrednie doświadczenie języka i kultury oraz głębsze zrozumienie i docenienie języka, którego się uczą.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji językowej uczniom na wszystkich poziomach i z różnych środowisk. Wierzymy, że nauka nowego języka to nie tylko opanowanie gramatyki i słownictwa, ale także zanurzenie się w kulturze i zwyczajach języka, którego się uczymy. Naszym celem jest pomóc naszym uczniom stać się pewnymi siebie i skutecznymi komunikatorami w ich języku docelowym, jednocześnie rozwijając uznanie dla bogactwa i różnorodności kultur świata.

Nasza misja

Naszą wizją jest stworzenie globalnej społeczności osób uczących się przez całe życie, biegle posługujących się wieloma językami oraz głęboko rozumiejących i doceniających różne kultury. Wierzymy, że nauka języków jest kluczowym narzędziem promowania międzykulturowego zrozumienia, empatii i współpracy w coraz bardziej połączonym świecie. Pragniemy zapewnić naszym studentom umiejętności i wiedzy, których potrzebują, aby odnieść sukces i stać się odpowiedzialnymi obywatelami świata.

Nasze wartości

Innowacje

Staramy się być innowacyjni w metodach nauczania i stale badamy nowe sposoby na zwiększenie doświadczenia edukacyjnego dla naszych uczniów.

Społeczność

Pielęgnujemy poczucie wspólnoty i przynależności wśród naszych studentów, lektorów i pracowników.

Doskonałość

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnianie najwyższej jakości edukacji językowej i pomaganie naszym uczniom w osiągnięciu pełnego potencjału.

Doskonałość

Celebrujemy i akceptujemy różnorodność we wszystkich jej formach i wierzymy, że poznawanie różnych kultur i perspektyw wzbogaca proces uczenia się.

Chcesz do nas dołączyć?
A może masz dodatkowe pytania?

Sprawdź naszą ofertę lub wykonaj test kwalifikacyjny wybranego języka. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu wyniku!